• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Medyum Sevgili Bağlama

Günümüzde medyum  çoğu kişi tarafından büyücü olarak bilinse de aslında, ruhlar ve ruh ötesi alede ölülerle ya da canlılarla telepatik yollarla iletişime geçen bu konudaki uzman kişilere verilen isimdir. Medyumlardan, yıldızınız mı düşük, üzerinizde büyü mü var ya da yıldıznameniz gibi konularda medyum ücretsiz bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz hizmet almak için, hizmet formuna adınızı, soyadınızı, e-mail adresinizi ve probleminiz olan konuyu mesaj kutucuğuna yazarak bizlere yollayabilirsiniz.

 

Sevgili Bağlama Büyüsü Nedir?

 

Sevgilinizle bir süredir birliktesiniz ve onu çok seviyorsunuz, fakat aranıza sizin dışınızdaki sebeplerden dolayı bir soğukluk girdi ve siz bu duruma çok üzülüyorsanız, bu durumda bağlama büyüsünden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Yalnız burada mutlaka bilinmesi ve unutulmaması gereken önemli bir konu vardır ki, bu büyü çeşidi yalnızca sizin aşık olduğunuz, karşı tarafın size bir hissiyatı olmayan bir insanı size bağlamaz. Yani siz birini seviyorsanız ve o da sizi sevsin diye bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız, maalesef ki sonuç alamayabilirsiniz.

 

Bu büyünün tamamen gerçek olabilmesi ve devamının sorunsuzca gelebilmesi için mutlaka karşınızdaki kişinin de size bir aşk, sevgi ya da tutku gibi bir hissiyatının bulunması gerekmektedir. Eğer siz sevgilinizi seviyorsunuz ve onunda sizi sevdiğini biliyorsanız, tek sorunun sizin dışınızda gelişen dış etkenler olduğunu düşünüyorsanız, sevgili bağlama büyüsü size kesinlikle yardımcı olacaktır.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Konunun ne olduğunu medyuma anlattıktan sonra, sizin ve sevgilinizin bilgileri alınır ve aranızdaki sorunun ve soğukluğun düzelmesi için bir uzman medyumlar tarafından 7 ila 10 gün arasında hazırlanan bir çalışma ile vefk meydana getirilir. Daha sonrasında sizden bu vefki üzerinizde ya da yanınızda taşımanız istenir. Bu şekilde bulunduğunuz ortama telepatik enerji yayılır ve sevgilinin size yeniden bağlanma süreci bu şekilde başlar.

 

Bağlama Büyüsünün Etkileri

 

Tarafımızca yapılan bağlanma büyüsü 0 başarıyla sonuçlanmaktadır. Fakat bu büyüyü sevgilinize yaptırdıktan sonra, ona olan sevginizi ve ilginizi üzerinden çekerseniz, büyünün gerçekleşme süresini uzatmış ya da büyünün gerçekleşmesini engellemiş olursunuz. Bu yüzden sadece büyüye güvenip ilginizi azaltmazsanız bu büyüden kesin sonuç almanız garanti olacaktır.

 

 

25 Mart 2018 15 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Medyum Bakımı

Medyumluk Ne Demek &nb p; Doğaü tü varlıklar ile iletişime geçebilen ve doğuştan gelen özel bir yeteneğe ahip olan medyumlar, almış olduğu eğitimler ile de büyü yapabilme...

Ücretsiz Medyum Bakım Hizmeti

&nb p; Medyum Nedir &nb p; Normal in anlara göre altıncı hi ini daha iyi kullanan ve ruh bilimi ile ilgilenen medyum, tran yöntemiyle bilinmeyen şeyleri ortaya çıkarma ve ezinleme...

Ücretsiz Medyum Bakım Hizmetleri

Burç ve a trolojik harita gibi konularda ücret iz bakım hizmetleri alınabilme i mümkündür Bazen ıradan bakımlar için çok yük ek miktarlarda ücretler i tenebilmektedir Ücret iz bir...